DYŻURY

DYŻURY

DYŻURY CZŁONKÓW RADY NADZORCZEJ

SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „ Łęczycanka”

m-ce: lipiec/sierpień/wrzesień 2019 r.

Lipiec 2019    
Dymecki Grzegorz Przewodniczący KGZM 03 lipiec 2019r.
Ostrowska Anna Przewodnicząca  Kom. Rew. 10 lipiec 2019r
Gdula Marek Członek RN 17 lipiec 2019r.
Witczak Marcin Członek RN 24 lipiec 2019r.
Majewski Marek Przewodniczący RN 31 lipiec 2019r.
Sierpień 2019
Tuszyńska Agnieszka z-ca Przewodniczącego RN 07 sierpień 2019r.
Jeleńska Katarzyna Sekretarz RN 14 sierpień 2019r.
Dymecki Grzegorz Przewodniczący KGZM 21 sierpień 2019r.
Ostrowska Anna Przewodnicząca  Kom. Rew. 28 sierpień 2019r.
Wrzesień 2019
Gdula Marek Członek RN 04 wrzesień 2019r.
Witczak Marcin Członek RN 11 wrzesień 2019r.
Majewski Marek Przewodniczący RN 18 wrzesień 2019r.
Tuszyńska Agnieszka z-ca Przewodniczącego RN 25 wrzesień 2019r.